مبل شویی در منزل تهران

مبل شویی تهران

مبل شویی تهران

تلفن تماس برای سفارش شستشوی مبلمان در همه مناطق تهران

09124199829

لزوم استفاده از خدمات مبل شویی در منزل
این‌ یک واقعیت اجتناب ناپذیر است که مبل های کثیف تمام زیبایی خانه را از بین میبرد ولی با وجود شرکت هایی که خدمات مبل شویی در منزل را ارائه میدهند میتوان با صرف هزینه ای کم ضمن شستشو و تمیز کردن مبل ها در وقت خود نیز صرفه جویی کرد.
خوشبختانه خدمات مبل شویی در منزل تهران و تمیز کردن مبل نسبتا ارزان است ، همه عاشق خوردن سیب زمینی بر روی مبل یا کاناپه در حال استراحت هستند کثیف شدن مبل باعث میشود که آدم‌ ها از این کار خوداری کنند در طول زمان لکه های نوشیدنی ها و موهای حیوانات خانگی و گرد و خاک و ..... باعث کثیف و تیره به نظر رسیدن وسایل خانگی میشود شکاف یا درزهای مبل که همیشه یکی از قسمت های مهم مبل بوده و تمیزی آن نقش بسیاری در ظاهر مبلمان دارد و پاک سازی ان بسیار سخت است .
تمیز کردن چوب یا فلز هم بسیار دشوار بوده و شیوه و موادی که برای تمیز کردن این فلز ها یا چوب ها استفاده میشود باید به دست افراد کاربلد و باتجربه انجام شود .
نوع پارچه نیز بسیار اهمیت دارد و این که تمیز کردن هر نوع پارچه با چه موادی امکان پذیر است

تمیز کردن مبل های چرمی
تمیز کردن مبل های چرمی نسبت به مبل های پارچه ای کمی متفاوت است اما شما باید همیشه قبل از تمیز کردن مبل ها به برچسب و نوع مراقبت از آن مبل بسیار توجه کنید پس از این که برچسب مبل را مطالعه کردید نباید در هنگام تمیز کردن مبل چرمی با استفاده از برس یا فرچه به آن‌ زیاد فشار وارد کنید زیرا این فشار باعث فرسوده شدن و ایجاد ترک هایی بر روی پارچه چرمی شده و امکان دارد مبل خراش بردارد اگر در پایان لکه های سختی بر روی پارچه مبل چرمی جا ماند باید به کمک اب و یک پارچه به صورت مداوم‌ و آرام مالش دهید ولی دقت داشته باشید نباید از اب بیش از حد اسفاده کنید

مبل شویی تهران شهر با دستگاه های پیشرفه شستشوی انواع مبل چرمی و پارچه ای را  در محل و به صورت سطحی و تا دو سانتی متر زیر پارچه تمیز میکند

مبل شویی در تهران

نکاتی درباره ی شستشوی مبل و انتخاب بهترین مبل شویی در تهران
    

امروزه به دلیل استفاده بیشتر از مبل  برای مصارف مختلف، انجام خدمات مربوط به مبل و مبل شویی در تهران توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود.
شرکت هایی که کار مبل شویی در تهران را انجام می دهند معمولاً از روش های مختلفی برای این کار استفاده می کنند. اما به راستی بهترین مبل شویی در تهران مربوط به کدام شرکت است
 خدمات مبل شویی تهران با لیست قیمت و نمونه فیلم مبل شویی   
قیمت شستشوی مبلمان در منزل با دستگاه مبل شویی ایتالیایی مبل شویی در منزل شرق تهران با بهترین شامپوی آلمانی و شامپوی نانو .
در این مطلب قصد داریم روش ها و مراحل مختلف شستشوی یک مبل را به شما بیاموزیم تا شما با آگاهی کامل از این روش ها و مشاهده نحوه کار شرکت های مختلف مبل شویی در تهران به راحتی بتوانید بهترین مبل شویی در تهران را پیدا کنید و مبل های خود را با اطمینان خاطر کامل به این شرکت بسپارید.
مبل ها در گذشته جزء اجزای لوکس و دست نخورده خانه بودند به گونه ای که در بعضی موارد فقط برای استفاده مهمان ها در قمست های مختلف خانه نگهداری می شدند. اما امروزه تقریباً در هر قسمتی از خانه مبل میبینیم و زندگی مبل نشینی باعث شده است تا مردم برای انجام کار های مختلف و در قسمت های مختلف خانه از مبل استفاده کنند.
بنابراین و با توجه به کاربرد فراوان مبل در زندگی روزمره ما، حفاظت و نگهداری و همچنین شستشوی مبل از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

نحوه شستشوی مبل
مبل ها در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شوند. شرکت های مختلفی نیز کار مبل شویی در تهران را با توجه به انواع مختلف مبل انجام می دهند. هر چند این کار دارای تنوع بسیار زیادی است اما با استفاده از روش های مختلفی می توان مبل را در منزل شست و آن را تمیز نگه داشت.
مبل ها ممکن است در اثر عوامل مختلفی مانند ریختن مایعات، ریختن غذا، ادرار یا مدفوع خردسالان و ... کثیف شده و نیاز به شستشو داشته باشند.
برای شستشوی مبل ابتدا باید  عملیات قبل از شستشو را انجام دهید. این عملیات شامل برداشتن خرده های بزرگ کثیف روی مبل، استفاده از جاروبرقی برای پاک شدن کامل مبل و همچنین تمیز کردن درز های مبل و بالشتک های آن می باشد.

پس از انجام این مرحله با دقت نسبت به سطوح مختلف مبل شوینده مناسب را انتخاب می کنیم. شرکت های مختلف با توجه به نظر کارشناسان حرفه ای در این زمینه شوینده مناسبی برای مبل شویی انتخاب می کنند. این شوینده باید با کیفیت بالا مبل را تمیز نموده و هیچ گونه آسیبی به دیگر قسمت های مبل مانند قسمت های چوبی وارد نسازد.

در هنگام مبل شویی ممکن است برای تمیز نمودن قسمت کوچکی از مبل نیاز به شستشوی کامل مبل داشته باشیم که می تواند به بقیه قسمت های مبل آسیب برساند. برای جلوگیری از این کار می توانید به راحتی با استفاده از یک حوله کاغذی، سطح مورد نظر را بشویید بدون اینکه کوچکترین آسیبی به بقیه قسمت ها وارد شود

نام دارنده سایت

قالیشویی آرش
کارخانه قالیشویی آرش در تهران با بیش از 30 سال سابقۀ کاری در شستشو، تعمیر و ریشه دوزی فرش


سایر وب سایت های این مجموعه

http://www.ghalishoe.ir
https://carpet-washing.ir
https://sepidcarpet.ir